GoPro Hero 8 Vlogger Kamerası Tanıtıldı!!

Aksiyon karelarında gayet başarılı olan GoPro şirketi, yeni aksiyon kamerası GoPro Hero 8 ile karşımızda. Şirketin hedefinde vlog çeken kişiler bulunmakta.

Özellikler

Bu serinin bir önceki amiral gemisi olan Hero 7 Black’ e göre daha kaliteli bir görüntü kalitesi, görüntü sabitleme ve yazılım sunmakta. Hero 7 sayesinde bizleri heyecanlandıran elektronik görüntü sabitleme teknolojisi HyperSmooth, yeni cihazımızda daha iyi çalışmakta.

GoPro teases new Hero 8 Black action cam w/ built-in mount & more power coming soon! - Bikerumor

Kameramız, 4K çözünürlüğünde hemen hemen saniyede 60 kareye kadar video kaydı yapılabilmekte. Yine ekstra aksesuar ile video deneyimi daha iyi bir hal almaktadır. Duyurulan aksesuarlar, vlog çeken kişiler için gerekli tüm ekipmanları oldukça mobil bir şekilde sunmakta. Bu ekipmanlar arasında ekstra mikrofon, ışık ve ön taraftan görünen 1.9 inçlik ekstra ekran bulunmakta. Ayrıca bu ekstra ekipmanlar cihazda güç kaybına neden olmamakta. Gücü kendi bataryalarından almakta.

Fiyat

Resmi fiyatı 399 dolar. Ekstra ekran, ışık ve mikrofon aksesuarlarının fiyatları ise sırasıyla 79 dolar, 49 dolar ve 79 dolar şeklinde.